Ogłoszenia lokalne

Praca - Zatrudnię

  • piątek, 4 października 2024

OGŁOSZENIE O...

OGŁOSZENIE

O NABORZE NA STANOWISKO KONTROLERA JAKOŚCI W SPÓŁDZIELNI INWALIDÓW ?SPINS? W SZCZUCZYNIE

1. Zakres obowiązków:

? kontrola jakości dostaw surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych;
? kontrola, weryfikacja i tworzenie dokumentacji jakościowej oraz parametrów procesu produkcji i pakowania wyrobów gotowych;
? raportowanie wyników kontroli oraz badań wyrobów w trakcie produkcji;
? wykonywanie prostych analiz fizyko-chemicznych i sensorycznych oraz nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym;
? wykonywanie prac administracyjnych związanych z obsługą działu;
? prowadzenie dokumentacji technicznej.

2. Nasze wymagania:
? wykształcenie chemiczne,
? bardzo dobra organizacja pracy własnej,
? komunikatywność,
? dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
3. Wymagane dokumenty

? CV
? Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

Informacje dodatkowe:
? Praca wykonywana będzie w Spółdzielni Inwalidów ?SPINS? w Szczuczynie, ul. Krzywa 18 na postawie umowy o pracę, w godzinach 7.00 - 15.00,
? Wybór kandydata zostanie dokonany po uprzedniej rozmowie kwalifikacyjnej.

Dokumenty należy składać do dnia 31.10.2024 r. na adres: Spółdzielnia Inwalidów ?SPINS? w Szczuczynie, 19-230 Szczuczyn, ul. Kilińskiego 19A, bądź na dres e-mail: spins.szczuczyn@wp.pl.