Ogłoszenia lokalne

Praca - Zatrudnię

  • piątek, 4 października 2024

Szczuczyn: Operator...

Grajewo ogłoszenia: Szczuczyn: Operator linii produkcyjnej / Młodszy operator linii...
Szczuczyn: Operator linii produkcyjnej / Młodszy operator linii produkcyjnej

Lokalizacja: Szczuczyn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat

O nas:
PLASTIGRAM INDUSTRIES to dynamicznie rozwijający się startup w branży recyklingu tworzyw sztucznych, który opracował i opatentował innowacyjną technologię recyklingu polialu ? resztek zużytych kartonów po napojach (np. Tetra Pak, Elopak, SIG Combibloc) po recyklingu papieru. Nasz pierwszy zakład znajduje się w Sokołowie (Czechy), a obecnie uruchamiamy drugi zakład w Szczuczynie. W związku z rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko Operator linii produkcyjnej / Młodszy operator linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków:
- Obsługa i monitorowanie pracy maszyn produkcyjnych
- Ustawianie parametrów maszyn zgodnie z wymaganiami technologicznymi
- Kontrola jakości produktów na każdym etapie procesu
- Dbanie o prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych
- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
- Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych i naprawczych maszyn

Wymagania:
- Gotowość do pracy zmianowej
- Umiejętność pracy w zespole
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Uprawnienia SEP (uprawnienia elektryczne do 1kV) ? mile widziane
- Uprawnienia UDT na wózki widłowe ? mile widziane
- Znajomość podstawowych zasad BHP

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji
Szkolenia z zakresu obsługi maszyn i uprawnień SEP/UDT (jeśli nie posiadasz uprawnień)
Praca w przyjaznym środowisku i zgranym zespole

Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail w tytule wiadomości prosimy o dopisek "Operator linii produkcyjnej".

Dołącz do zespołu PLASTIGRAM POLSKA i współtwórz przyszłość recyklingu tworzyw sztucznych!