Dlaczego mieszkańcy prywatnych domów przy os.Poludnie wyrzucają śmieci do śmietników SMLW, a my z bloków musimy płacić od osoby, myślę, że ich obowiązuje płatność do Urzędu Miasta, wynoszą wszystko co popadnie i na pewno nie są rozliczani jak mieszkańcy bloków.
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone

Dlaczego mieszkańcy SMLW zostawiają w wiatach pozostałości po remontach , stare meble , drzwi , dywany ??? Ciezko wywieźć do PUK?
Za śmieci płaci się od osoby, a nie od ich ilości, więc dla płacących nie ma żadnej różnicy, czy w śmietniku jest jeden worek czy dziesięć.