Szpital. Nagrody pieniężne

Była władza przechodzi samych siebie. Co roku nagroda. Dane są ogólnodostępne ale nie wszyscy wyborcy zapewne o tym wiedzieli. ZARZĄDU POWIATU GRAJEWSKIEGO: 5 kwietnia 2024 r. przyznał nagrodę roczną Dyrektorowi Szpitala Ogólnego Pani Marcie Romanowskiej . , za rok 2023 w wysokości 30.000 złotych. Ile zatem dostali pozostali pracownicy?

Ludzie to przechodzi ludzkie pojęcie! Chyba za poszerzenie administracji.Ostatnio z kolegami robiliśmy badania w medycynie pracy porażka.Dajcie kogoś tam kto się zna na pracy,bo marnujecie czas pacjenta.

Premie są dla swoich ,reszta może pomarzyć.

Jaka była władza? Obecny nadal będzie rządził i dalej będzie to samo.

Niby szpitale bidne ale na nagrody fundusz jest, cud istny, nie to co w innych zakładach.

Jeżeli dobrze wykonuje swoją pracę, są wyniki to nagroda jak najbardziej słuszna. Widzę że na forum często jest powielany temat Pani Dyrektor Szpitala chyba ktoś ma zw ból d..y że komuś się powodzi.

Jest nagroda czyli jest sukces, jeszcze medal i na podium.

Nie wiesz ile dostali inni kierownicy komórek ,? a dyrektorka to za co taka nagrodę otrzymała.

Pracownik szpitala, członek zarządu przyznaje nagrodę dyrektorce. Masakra.

Pani Dyrektor dostała nagrodę,bo Jej się należała. Jeżeli dalej będzie tak dobrze pracować, to Starosta Remfeld i Zarząd Powiatu z pewnością to docenią.

Wy sami wybraliście ludzi do Powiatu, więc teraz patrzcie, nic się nie zmieniło zobaczcie gdzie Wasze pieniądze. Ale niektórzy przestrzegali a wy nic. Teraz jest efekt tego.

Bo dyrektorem I kierownikiem się bywa pamiętajcie o tym.

Takie niusy trzeba było wyciągać przed wyborami teraz za późno zachowaj już dla siebie !

Ciężko pracę należy docenić brawo pani dyrektor a państwu którzy tak szczują zdrowia życzę

tak z ciekawości to za co jest ta nagroda ? kolejki na nfz tragiczne tak samo jak obsługa. Skoro jest nagroda to musi być za coś a nie za piękne oczy albo znajomości .... grajewski szpital generuje bardzo dużo kolesiostwa od dyrekcji po kierownictwo i personel gdzie większość odwala swoja prace bo czy się stoi czy się leży wypłata sie należy a pacjent jest nie ważny liczą się punkty przyznane przez fundusz.

Z tego co widze to niektórzy muszą pracować odbijając kartę i idą nadal do pracy.Niektorzy wychodzą w godzinach pracy i mają płacone,chociaż nie pracują.Obowiazki tych osób muszą wykonywać inni .Napewno ani nagrody ani słowa dziekuje nie otrzymują ludzie.od czarnej. Osoby pozatrudniane.po znajomości nadal się spacerują,wystrojeni niczym na imprezę.

Dyrektor pracowała cały rok , a nowy Rząd przyznał sobie nagrody już w grudniu czyli dosłownie za parę dni urzędowania i pasuje.

Kolejki na NFZ to do ministra zdrowia

To około 20000 pln to nie jest dużo.

Oczywiście, że można było. Tylko jak myślisz, dlaczego Uchwałę dodano do publicznej wiadomości dopiero po wyborach?

nagorde dostala tylko dyrektorka , ale podobno dostaje co miesiac ...

Czy w zarzadzie nie jest radny ze szpitala?Wiadomo jak radni w szpitalu pracują .

Pracownicy też pracują cały rok I co , nic a tu takie nagrody za co za szkole n ie się zaocznie razem z kolegą.

Pisizm w czystej postaci

30 tysięcy nagrody???!!! No tak to można żyć. Nie dziwię się że personel jest taki niemiły skoro sam pewnie zarabia marnie. Może pani dyrektor jeszcze na tej płaszczyźnie by się wykazała? Żeby personel chociaż z odrobiną empatii odnosił się do chorych ludzi? Bo jak dla mnie to 90 procent osób tam pracujących z którymi mieliśmy do czynienia nadaje się do wywalenia. Zero współczucia. Przychodzą do roboty jak za karę. Pani Marto może by pani im trochę oslodzila życie to wtedy chociaż zdobyliby się na chęć odpowiedzenia Dzień dobry. Bo uśmiech to już za duże wymaganie, nie mówiąc o współczuciu

Nagrody czy premie są również w innych zakładach czy instytucjach, to chyba normalne

Lepiej doczytaj odnośnie tych nagród rządu, zostały one przyznane przez 2-tygodniowych ministrów rządu Morawieckiego i wypłacone do 12 grudnia. Tusk objął rządy 13 grudnia. Każda pisowska szuja pamięta o nagrodach w grudniu ale już zapomniała, że przez połowę rządził największy bajkopisarz, Morawiecki.

Powiat szasta pieniędzmi, a dziury w drogach na terenie szpitala w kolano.

Chyba za hipotekę dostała te nagrode co wzięła pod szpital,teraz to będzie dopiero cyrk ,.

Czy portalu e-grajewo rodo nie obowiązuje?

Do kibica. Skąd masz informację, że dyrektorka dostaje takie nagrody co miesiąc? Podaj źródło. Swoją drogą za to co robi i jak Jej się udaje wyprowadzać Szpital z trudnej sytuacji finansowej,to należałyby się Jej takie częstsze nagrody.

Radny ze szpitala jest w zarzadzie i jest nagroda. Teraz wiem czemu radni ze szpitala nie muszą brać urlopu wychodzą na sesję.

Wam się już w dupach przewraca, ten szpital nigdy w historii tak dobrze nie funkcjonował i rozwijał nowy sprzęt karetki remonty wreszcie coś ruszyło a wam dalej źle najlepiej zamknąć i jechać do lekarza do Białegostoku jak poczekacie po kilka godzin i zostaniecie odprawieni z kwitkiem to docenicie. A jeśli ktoś uważa że premia jest za duża to niech zobaczy po ile i za co biorą premię dyrektorzy w szkołach, MOSiR, straży pożarnej, pogotowiu czy nawet w urzędzie nie mówiąc już o mleczarni czy płytach. A zresztą trzeba było się uczyć to też byście brali a za zmywanie podłogi nikt w tych czasach premii nie płaci. I może zajmijcie się pracą rodziną albo szkoleniem a odwalcie sie wreszcie od szpitala!!!! Bo jak to czytam to widzę że tylko jakieś niedowartościowane debile to piszą co z nudów szukają taniej sensacji

Pani Dyrektor może by za te nagrody zakupiła pościel do szpitala,

Do Grajewiak pracownicy mleczarni i płyt to swoje premie dostają za ciężka prace a nie tak ja wy z budżetu. Widać ,ze jesteś z ?rodzinki?

Zacznijmy od tego, że plany modernizacji szpitala zaczął Pan Dębski potem Wysocki dużo chwycił przy covid, a to co teraz się robi to tylko dokończenie planów innych dyrektorów. .

Co do szpitala to idź do lekarza, poczekaj parę miesięcy potem przyjdź jak ja byłam zima i stałam 2 godziny ,brak miejsca do siedzenia, ,tlok pod gabinetem laryngologicznym,kurtkę musiałam trzymać w ręku bo brak szatni.Na korytarzu też pełno ludzi. Specjalnie poszłam zobaczyć ta słynna administrację,pokoje odnawiane były akurat.Szkoda ,że nikt nie pomyślał o pacjentach tylko o administracji. Chodzilam też na rehabilitację tam też ściany poobijane zaraz przy wejściu a kurtkę kładłam na parapet bo na malutkich wieszqczkach brakowało miejsca.Co do zmywania podłogi to właśnie tym paniom dałabym premie za prace w takich warunkach i ich usmiech ,zaangazowanie,powinieneś te panie przeprosić na tym forum. Wiem. ze nagród, trzynastek tam nie ma,a z socjalnym też są opóźnienia,a czy administracja nadal pobiera ekwiwalent pieniężny za odzież w której nigdy nie chodzi chociaż nie jest białym personelem?Popatrz właśnie na inne szpitale jakie.zmiany,jakie warunki mają pacjenci i wtedy się wypowiadaj.

Te 30 Tysięcy to wcale nie tak dużo jak trzeba takie ujadanie wyczytywać :P Pieniądze duże , pewnie warte przyjmowania obelg.

Witam grajewskiego cenzora
.kogo się boisz?

dać więcej bo nie ze swoich, hipoteka wytrzyma

Nie daj Boże trafić na oddział wewnętrzny. Karetka zabiera z domu chorego na krzesełku, a transport medyczny po leczeniu odwozi na noszach. O czym tu mówimy.

Jeżeli ktoś miesięcznie zarabia np.27000 zł brutto, to nagroda 30000 brutto, to tak nie szokuje . Jeżeli średni ktoś zarabia 3.500 zł, a dostanie premie np.roczną 30000 zł, to dużo nie to nie jest dużo. Ot taki bonuśik na rower.
Dziwię się że tak często jest wrzucane na forum sprawy dotyczące szpitala. Ja bym na miejscu Pani Dyrektor zaprosiła właścicieli e-Grajewo na dobry obiad i ... wydała trochę kasy z tej premii


Tak to juz jest i tak bylo zawsze , jestes dyrektorem wiekszego zakladu pracy dostajesz nagrody. Tak jak napisal Grajewiak , bylo sie uczyc ...

W odpowiedzi na sforulowane w dniu 08.022024r. pytania w kwesti dyscypiny finansów publicznych
informuje co nastepuje:
1.
latach 2022-2023 przyznano (w kwocie brutto) 362610,16 zt premii lacznej liczbie 113
pracowników z czego 73 stanowil personel medyczny (m.in. lekarze, asystenci, pielęgniarki, ratownicy
medyczni, sanitariusze) oraz 40 osób stanowil personel niemedyczny. Premie uznaniowe przyznawane
sa za ponadnormatywne i wyróżniające się zaangażowanie w dzialalność Szpitala.

Do Grajewiak: Ile jest osób które się uczyły a nie mają takiej pracy bo nie mają znajomych? Gdyby to była osoba zatrudniona nie przez protekcję to można zrozumieć. Przecież Grajewo to jedno wielkie kumoterstwo ludzi u władzy.

Kogo wybieracie to macie tego konsekwencje. Rozpisałbym się ale szkoda już wysiłku, jakie miasto /powiat takie i władze - a jakie są sami widzimy....

Ludzie ciężkie pieniądze płacą na ubezpieczenie zdrowotne a tu kasą szastają kpina i wstyd?!!!!!!!!!!!!

Do Weroniki
Wszyscy wykonują swoją pracę dobrze i dla każdego należy się premia

Od lat gdy zabrano nam 13 stki, o żadnej premii nikt nie słyszał,a ludzie którzy musieli zostawać po godzinach nigdy byli doceniani. Często kartę trzeba było odbić o godzinie wyjścia i do pracy,a jeszcze przyszła naczelna I próbowała dołożyć obowiązki osób uprzywilejowanych w szpitalu.

Żona pracuje 30 lat , nikt z pielęgniarek z jej otoczenia, nigdy nie słyszał o premiach np.dla Pań pielęgniarek.

Nie otrzymujemy premii,bo nie jesteśmy powinowatymi....

Pora coś z tym zrobić zweryfikować te niby wpływy na personel medyczny gwarantuje że grosza nikt nie dostał, ale za to kadry cały czas świętują tam się leję premia strumieniem.

Pyk i znów powiat wręczył premie tak to można żyć z czyisc podatków brawo wy wyborcy jak wybieraliście tak macie i już się nic w tej kwestii nie zmieni.

40 lat pracy jako pielęgniarka i żadnej premii nie było.Czasem chodziły plotki o administracji ale myśleliśmy, że to plotki.Teraz mówi się, że niektórzy dokształcają się na koszt.szpitala,ja musiałam wszystko robić z własnej kieszeni.Takie rzeczy chyba powinne ujrzeć światło dzienne,a dyrekcja powinna odpowiedzieć dlaczego.

Ciekawe dlaczego teraz do administracji robią drzwi aby nikt w tych kawkach nie przeszkadzał?/

Brak przejrzystości w sprawach np.premi budzi podejrzenia o nie etycznych działaniach zarządzających

Gdzie są pobory, dziś mamy 3.05 a wypłaty brak. Pani dyr dostaje nagrody a ludziom ciężko wypłacić. Inne zakłady potrafią nawet przed terminem wypłacić tylko Wy macie że wszystkim problem. Dodać proszę

Czytając o nagrodach ,premiach można myśleć, że tam w tym szpitalu wszystko ok. Niestety kolejki coraz dłuższe, ciężko się dostać do specjalisty.

Do Pracownik ,moje pobory wpłynęły 2 maja rano ,może to wina Twojego banku ?!

Pseudo elita szpitalna niech się nie cieszy, bo dopiero teraz będziecie mieli co chwile rentgena. Wyciagniemy wszystko na światło dzienne.

Oczywiście za wszystko zapłacicie, za to ,ze jedna epidemiologiczna na cały szpital bez odpowiedniego wykształcenia, za rozsiewające się zakażenia NIK o GIS was sprawdzi,/

Rozliczycie się z tych projektów za które dzieliliście się wielką kasa ,za tą boreliozę apropos juz nie ma kleszczy? Zobaczymy czy sprzęt tak drogi na kardio ma przegląd? Czy na oddziale pracuje lekarz czy jego pieczątka? Dowody są ,kwestia czasu !

Administracja rozbudowana ilość pracowników zwiększona dwukrotnie.

Był magazyn niewypałów to znaczy sprzętu za grube pieniadze ktory nikomu nigdy nie będzie służył.Ktos powinien skontrolować dokładnie te sprzęty a zamiast nagród ,kary.

Tam gdzie imprezka była z tej kasy kleszczy nie było.Elita się bawiła.

Też mnie wiele denerwuje w szpitalu, ale cicho siedzieliscie jak Wysocki że swoją elita rządził . Jak kazali ludziom po godzinach pracować, żeby zarobić dla siebie jak najwięcej. Wielu uciekło że swoich ciepłych dobrze płatnych posadek..

Psy szczekają ,karawana jedzie dalej. Możecie sobie tylko popisać.

Niech jedzie w końcu się wykolei

Jakie kolejki na rezonans w klinice grajewskiej?

Niedługo będą kolejne sprawy o mobbing .
Ludzie,którzy należą do innej opcji politycznej niż oni (czytaj nie nasi) są wyniszczani psychicznie.
Długo tego nie wytrzymają.

szkoda zachodu na nich nie ma mocnych

Czyją to zona znów do pracy przyjęta w rum-ie?

Myślę ,że mobbing poparty dowodami zakończy ich farsę . Szególnie po październikowych wyborach , wcześniej faktycznie różnie bywało.

Hejterom zdrowia życzę

Nieroby zawsze krzyczą że są mobingowani

Na pewno chcielibyście usłyszeć ciekawe nagrania , na jednym kierownik z długoletnim stażem mówi jak to został postawiony pod ścianę przez dyrektorkę , następne jak to kierownik nie ma nic do powiedzenia w sprawie zarządzania swoim personelem...... oj oj no to teraz zobaczymy

Czytaj ze zrozumieniem !
Wiesz co to jest znęcanie psychiczne?
Nie ma nic wspólnego z nieróbstwem.
Niestety jest to na porządku dziennym.

Nagrania z pewnością zmanipulowane

Każdy dyrektor zatrudnia swoich.
I to jest normą, aczkolwiek pracownik bez doświadczenia,który wnosi tylko manipulacje i intrygi jest potrzebny pani ?

Tak zmanipulowane hahhaha głosy każdy głupi rozpozna

Kary nie ma na nich, co wyprawiają

Nie obrażajcie pracowników szpitala

Przydzielając komuś nagrodę fajnie by było napisać za co jest to nagroda bo z mojej perspektywy nagroda przyznana po znajomości z tak samo jak stanowisko.

Nie wiem jak to rozumieć, zawsze myślałem że za pracę otrzymuje się comiesięczne pobory a jeżeli jest zły to się go zwalnia. Okazuje się że można być leniem i wtedy dostaje się miesięczną wypłatę a jeżeli robisz co masz robić dostajesz premię?

Siedzi lub stoi taki na korytarzu z telefonem w ręku i ma za to płacone i to duża kasę.O jego pracy wszyscy w szpitalu wiedzą,ale dyrekcja na to pozwala,bo to czyjeś dziecko. /

To co wyrabia się w grajewskim szpitalu nie pozostanie bez echa możecie być pewni już niedługo i te drzwi wam już nie pomogą./

Trwa walka dobra ze złem, kto wygra? Okaże się.

Nagrody są dla swoich.
Takie rozdawnictwo.
Czego jeszcze nie rozumiecie?

No to teraz będzie jazda

Czy MZ wie oraz NFZ ,że w grajewskim szpitalu pełnią dyżury lekarze bez nadzoru, oni nie mogą bez lekarza nadzorującego pełnić samodzielnego dyżuru,

Ci co boją się, (ale kogo no ludzie ???) Puknijcie się w głowę, podsłuchują Was, deęczą, poniżają , wykorzystują i to kto????? Czgo Wy się boicie??? Chcecie dalej pracować w tym obozie kolesiostwa ???? Na co Wy czekacie ???!!!! Na co Wy pozwalacie ??/

Zdrowia życzę hejterom ciągle te same

Zdrowia życzę pacjentom i obserwatorowi .

Dużo zdrowia nękanym ,a chorym uciekajcie na L4 życie mamy jedno.

Potrzebna kontrola w szpitalu,brak lekarzy na oddziale

Panią dyrektor zapraszam przed poradnie i proszę w tej duchocie,smrodzie poczekać na lekarza,a uważać i nogi podwinąć, żeby ktoś przechodzac nie nadepnął pani.Administracja to nie wszystko.Gdzie w tym szpitalu pacjent.Na oddziale lekarz to luksus.

Szczególnie Ci co w szpitalu stracili zdrowie ,a teraz jak ich traktują?!
Życzę dużo więcej ludzkich odruchów,nie wiadomo jak wasze życie się potoczy.

Wszystko się sypie, czyżby złe zarządzanie? Szkoda, że nikt nie słucha pacjentów i pracowników, no nie wiem czy niektórzy są ślepi na to co się dzieje. Tu na forum to chyba niema żadnych pozytywnych słów, kiedyś było słychać o słabych zarobkach pielęgniarek, bo takie były realia pracy w służbie zdrowia, za to teraz to tylko mobbing i nagrody pieniężne.

Przykro na to wszystko patrzeć,za moich czasów ludzie mieli inne wartości.
Teraz brak szacunku do człowieka widać na każdym kroku.
Dziś jest wianuszek osób przy pani dyrektor,niech tylko noga się podwinie zobaczy co się stanie z tymi ludźmi.
Smutny ten świat.

A jednak dyrektorka przywrocila do pracy zwolniona przewodnicząca zwiazku i inspektora spolecznego, kolejna porazka dyrektorki

Porażka to nie tylko dyrektorki, ale I jej popleczników. Brawo dla Pani przewodniczącej.

Przywrócił sąd pracy wyrokiem

No i teraz wyrównanie poborob z odsetkami .Brawo

Jak znów wprowadzacie ludzi w błąd. Z tego co wiem, to nie sąd przywrócił tylko dyrektorka dała jej szansę powrotu i poszła na ugodę. Mam nadzieję, że ,,pokrzywdzona" zrozumiała swój błąd. Nie piszcie głupot, że dostała odszkodowanie z odsetkami, bo to nie prawda.

Nie odszkodowanie ale wynagrodzenie za pracę, której nie wykonywała

Do zorientowany, dobre, pewnie jesteś z pseudo elity, to dyrektorka przyjechała z ugida , bo bała się sprawy nie kłam oszuście

Zmieni się władza w szpitalu I wtedy zobaczymy co z wami bedzie

Szpital bogaty,szkoda,że w tym.sxpitalu nie pacjent się liczy,tylko pracownicy i to tylko biurowi.Szanowna Pani Dyrektor proszę pomyśleć o pacjentach i zadbać o to aby mógł gdzieś usiąść czekając na doktora,zima powiesić gdzieś kurtkę,latem mieć czym oddychac i rzeczy ludzie mieli trochę luzu tam bo przejść nie można.Jednym słowem smród,duchota i ciasnota to warunki ma pacjent na dole.Moze NFZ pomoże.

Dyrektor wykazała swoją dobrą wolę i zgodziła się dać zwolnionej pracownicy jeszcze jedną szansę

Czytając komentarze zastanawiam się kto pisze prawdę, a kto nie komu więc wierzyć!

Dyrektorka nie miała podstaw ,żeby zwolnić .Dobra wola to by była jakby wróciła kilka miesięcy temu.
Nigdy bym się nie zgodziła na ugodę.
Trzeba wszystko pokazać mieszkańcom, głośno mówić jak to fajnie rządzi PiS w Grajewie.

Po Radzie powiatu widać i słuchać wszystko. Mam nadzieję, że Pan. D i Pan C. Zrobią porządek.rowniez w szpitalu. Trzymamy za nich kciuki.

Podejrzewam, ze teraz ta pani będzie cicho siedzieć jak reszta . I tyle w temacie.

Tyle nazutradnianych osob ,a w rejestracji braki,nie ma komu zarejestrować,a ty czekaj człowieku.
Nic się nie zmieniło.

Pan C. był odpowiedzialny za służbę zdrowia w Powiecie w poprzedniej kadencji i nic nie zrobił. Był przecież przy PiS-ie, a teraz jest w opozycji? Nic nie zrobi tylko kilka interpelacji wyprodukuje.

Panowie D. i C. zrobią "porządek" w szpitalu jak już zostaną starostami,a na to się nie zanosi.

Grajewianka , pewnie , że będzie siedziała teraz cicho, bo dla was nie warto było się narażać i oby już więcej nie popełniła takiego błędu pomagając takim baranom. Mam nadzieję,że wyciągnęła wnioski,że nie warto pomagać szczególnie takim ludziom jak Wy. Pani jeżeli to czyta ,proszę nie kiwnąć palcem choćby skomlali jak im źle , a robią to codzienni płacz i lament
To banda fałszywych ludzi ,a dla reszty tylko kasa się liczy i układy.

Wchodzisz do szpitala i na dzień dobry ogromna kolejka!
Jedna osoba rejestruje do poradni a druga na rezonans.
Tak źle to jeszcze chyba nigdy nie było.
Nie dzwońcie bo kto odbierze?
Macie swoją dobrą zmianę PiS-owską.

Popieram to co piszesz znam te osoby. Byłam pewna, że tak postąpią czyli nic nowego.

Jak to nagroda roczna to marna kwota. Kwartalna była by odpowiednia.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.